• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
ANADOLU EVLERİ
NAMAZ VAKİTLERİ
Site Haritası
Takvim
Logo
ANADOLU EVLERİ 1

Belge Örnekleri_Personel İbraname

Personel İbranamesi

İBRANAME

Çalışmakta olduğum ANADOLU EVLERİ SİTESİ adresindeki Apartmandaki görevimden ayrılmış bulunmaktayım, ANADOLU EVLERİ SİTESİ Apt. Yönetiminden İşe Başladığım tarihten, İşten ayrıldığım ...../..../.2013 (dahil) tarihine kadar geçen çalışma sürem boyunca bütün ücretimi ve pirimlerimi tamamen almış bulunduğumu, bundan başka ayrıca hafta tatili ve genel tatil günlerinde, kanunen ödenmesi gereken ücretlerimle, yapmış olduğum fazla mesailer karşılığı ücretlerimi, yıllık ücretli izinlerimi ve ayrılış sırasında yıllık ücretli izne karşılık olan ücretimi ve benzeri bilcümle alacaklarımı ve ihbar ve kıdem tazminatımı tamamen almış olduğumu beyan ve kabul ederim.

Böylece adı geçen Apartman yönetiminden her türlü alacağımı eksiksiz almış bulunduğumu ve ücret, pirim, fazla mesai ücreti, yolluk, ihbar tazminatı ve kıdem tazminatı gibi yada bunlara hizmet akdinden, toplu iş sözleşmesinden veya kanuni haklarımdan dolayı hiçbir şekilde ve surette başkaca alacağım kalmadığını ve bir hak talebinde bulunmayacağımı ikrarla

''Ahi Mesut Mah. 1776. Cadde, 1785. Sokak No:9 Etimesgut-ANKARA / ANADOLU EVLERİ SİTESİ''  ADRESLİ APARTMAN YÖNETİMİNİ tekmil alacaklarımdan tam bir şekilde ibra eylerim.

                ADI SOYADI

                    İmza

 

..

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret224189
SPOR SALONUMUZ
 Anadolu Evleri Sitesi Spor (Fitness) Salonu
BANKA HESAP NO

ANADOLU EVLERİ SİTESİ

Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.226332.3555
Euro34.840934.9806
ANADOLU EVLERİ

 Anadolu Evleri

ANADOLU EVLERİ SİT.